Ehkki FIAT 500e on oma olemuselt looduslähedasem, on tegemist linnaautoga, mille välimusest ei puudu Itaalia stiilis lahendused, seest aga moodne tipptehnoloogia.

UUE AJASTU KOIDIK

“ Niisiis on saabunud aeg, et Fiat 500 kasutaks ära oma populaarsust, et saada lahenduste osaliseks. Et pühenduda kõrgemale eesmärgile. ” -Olivier François – Fiat’i ülemaailmse brändi president

Proovige Itaalia elegantsi.

Mõnikord ei piisa ühest pilgust, et murda kõik oma veendumused. Kuid ühest proovisõidust piisab, et Fiat 500E leiaks tee teie südamesse.

500E LA PRIMA BY BOCELLI

Uus 500E La Prima by Bocelli on esimene ja ainus elektriauto, mis on varustatud esmaklassilise akustikasüsteemiga, mida on täiustanud Itaalia tenor A. Bocelli ise.

Lisaks akustikasüsteemile on 500E eriversioonil LED Infinity esituled ja kõrgkvaliteetne interjöör.

Kõrge kvaliteediga kontsert sõidu ajal

Koos A. Bocelliga on loodud koguni 4 virtuaalset kuulamisvõimalust. My Music Room – muudab auto mugavaks ruumiks täiusliku kõla nautimiseks, My Recording Studio – A. Bocelli isikliku, meisterlikult kujundatud ruumi jäljendamine, mis jäädvustab kunstniku võrratut annet, G. Verdi Opera House – viib kuulajad G. Verdi ooperimaja esimestesse ridadesse Pisas, ja My Open-air Arena – jäljendab vabaõhukontserdi tunnet ja atmosfääri.

Andrea Bocelli virtuaalsetest esinemispaikadest

Itaalia tenor Andrea Bocelli räägib ise virtuaalsete esinemispaikade loo ja selle tekkimise lugu. Vaata videot ja saa teada sellest rohkem.

Stiilse vormiga üllas missioon

Fiat 500-se läikivad välisdetailid on pilkupüüdvad, samas kui interjöör on täis erkpunaseid aktsente. Punane sümboliseerib olulist sõnumit – kaitsta juhi ja reisijate elu.
Auto interjööri materjalid ja kliimaseadme filtrid on töödeldud biotsiidiga, mis tapab kuni 99,9% bakteritest.
Eksklusiivne Fiat Fiat 500RED-seeria jõuab Eestisse juba käesoleva aasta keskel ja eeltellimused on juba praegu võimalikud.

DISAINITUD JÄRGMISE KÜMNENDI JAOKS

Uus 500 «la Prima» ehitatakse täiesti uuele platvormile, mis on mõeldud terveks järgnevaks kümnendiks. See tagab konkurentsivõimelise võimekuse ja veelgi imetlusväärsema autonoomsuse taseme linnasõitudeks võrreldes kõigi teiste 500 mudelitega. Kiirlaadimise režiim ja kvaliteetne 500 Wallbox laadimisseade lihtsaks koduseks laadimiseks on baasvarustuses.

JÄRGMISE TASEME LINNAAUTO

Uus peagi turule tulev 500 «la Prima» on esimene linnaauto, mis pakub TASE 2 autonoomset juhtimist. Automaatsüsteem suudab kontrollida kiirendamist ja pidurdamist, hoida sõidurada, lugeda liiklusmärke ja soovitada  sellele vastavat sõidukiiruse reguleerimist. Tänu 360° „droonivaatele“ märkab see ka jalakäijaid ja jalgrattureid.

MUUTKE MAAILMA ILU ABIL

Uus 500 «la Prima» on laiem, pikem ja selle rattad asetsevad rohkem väljaspool. Puhas ja selgepiiriline kujundus, millel on vähem nuppe ja muid detaile ka salongis. See on läbi aegade ilusaim 500.

TULEVIKKU ÜHENDATUD PLATVORM

Selle uhiuus 10-tolline tipptasemel info- ja meelelahutussüsteem saab tänu integreerimisele ülikiire Bluetooth-ühilduvuse, juhtmevaba laadimisdoki ja Apple CarPlay rakendusega teie nutitelefoni tavapäraseks käepikenduseks.