Skip to content Skip to navigation

  Ainulaadse sõidu- ja helikogemuse saamiseks

  INFOTAINMENT  

  MudeliteElektrilise 500 luukpära ja kabrio Cinerama teabe- ja meelelahutussüsteem koos ereda 10,25-tollise ekraaniga on alati lai ja selgesti kasutatav. Ärge unustage ülikiiret Bluetoothi, mis ühendab teie telefoni vähem kui 5 sekundiga pärast sisenemist. Nutitelefonilaadne liides koos kohandatava ekraanipaigutusega muudab teabe- ja meelelahutussüsteemi hõlpsasti kasutatavaks ning loomuliku keele kõnetuvastus võimaldab suhelda, öeldes lihtsalt "Hei Fiat". La Prima versioonide standardvarustuses võimaldab JBL Premium Audio helisüsteem naudite igal teekonnal võrratut helikogemust. Lisaks saate tänu "üle õhu" tehnoloogiale värskendada oma teabe- ja meelelahutussüsteemi ja ühendatud teenuseid kõikjal ja igal ajal, ilma et peaksite külastama Fiati töökoda.

  JUHTMEVABA APPLE CARPLAY

  Ühendage oma iPhone Uconnect™ 10,25-tollise ekraaniga ja juhtige Apple CarPlayd juhtmevabalt Siri hääljuhtimise või puuteekraani abil. Juhtmevaba Apple CarPlay on nutikam ja turvalisem viis iPhone'i kasutamiseks autos. Saate hankida juhiseid, helistada, saata ja vastu võtta sõnumeid ning kuulata Apple Musicut, audioraamatuid või taskuhäälingusaateid, keskendudes samal ajal teele.

  CarPlay, iPhone ja Siri on Apple inc. registreeritud kaubamärgid.

  JUHTMEVABA ANDROID AUTO™ 

  All-Electric 500 ühildub ka Android Auto™-ga. Kui nutitelefon on ühendatud, kuvab kasutajasõbralik liides teie rakendused Uconnect™ 10,25-tollisel ekraanil. Saate hallata muusikat ja kontakte ning Google Mapsi abil vaadata oma marsruuti ja liiklusolusid reaalajas otse puuteekraanilt. ohutust ohtu seadmata.

  Google, Google Play, Android Auto on Google LLC kaubamärgid. Android Auto kasutamiseks auto ekraanil on teil vaja Android Autoga ühilduvat sõidukit, Android-telefoni, milles töötab Android 5.0 või uuem versioon, ja rakendust Android Auto.
  Android Auto Wirelessi kasutamiseks peab teil olema üks järgmistest järgmised
  • Kõik nutitelefonid, millel on Android 11.0 ja 5 GHz WiFi-võrk. Euroopa Liidus peavad nutitelefonid vastama täiendavatele regulatiivsetele nõuetele, et kasutada autos 5 GHz Wi-Fi võrku.
  • Google'i või Samsungi nutitelefon operatsioonisüsteemiga Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ või Note 8 telefon, milles töötab Android 9.0.
  Ühilduvate seadmete avastamiseks klõpsake siin.