Skip to content Skip to navigation

  ÜHENDUVUS

  Elektriline 500 on integreeritud täieliku valiku tipptasemel ühenduvusfunktsioonidega, nii pardal kui ka väljaspool seda, sealhulgas spetsiaalse mobiilirakendusega. Rakendus FIAT võimaldab teil juhtida All-Electric 500 igal ajal ja igal pool. Avastage kõik funktsioonid.
   
  Kõikidele uutele sõidukitele, mis on tellitud 14. veebruaril 2023 või hiljem:​
   
  – Connect One’i paketis on minu abiline sõiduki hinna sees
  – Teenused My Remote, My Car ja My Navigation (komplektis Connect PLUS paketis) nõuavad kliendi tellimust. Connect PLUS on lisatasuta saadaval 6-kuulise prooviperioodi jooksul alates garantii alguskuupäevast. )
  – Teenused Minu hoiatus ja Minu Wi-Fi jäävad valikuliseks ja nõuavad täiendavat tellimust.​

  MY ASSISTANT

  My Assistant aitab teil olla turvaline kõikjal, kuhu lähete. Võtke ühendust spetsiaalse assistendiga või taotlege maanteeabi otse sõiduki puuteekraanilt või FIATi rakenduse kaudu. Täiselektrilise Fiat 500 laevalgusti* kaudu saate isegi hädaabikõnesid teha.

  *Hädaabikõne pole saadaval sõiduki puuteekraanilt ega FIATi rakenduse kaudu

  MY REMOTE

  My Remote võimaldab teil suhelda täiselektrilise Fiat 500-ga otse nutitelefonist ja õppida, kuidas oma juhtimist paremaks muuta. Rakendus annab teile ökoskoori ja näpunäiteid aku laetuse maksimeerimiseks. My Remote võimaldab ka uksi lukustada ja avada, kontrollida akende olekut, käivitada või seisata mootor ning kontrollida laadimise taset. Lisaks on lihtne enne sisenemist kliimaseadet seadistada ja ajastada ning sõiduki laadimist kaugjuhtida. Seda kõike saate aktiveerida ka häälaktiveeritava koduse digiassistendiga.

  MY CAR

  Kas olete kunagi mõelnud, mis kapoti all toimub? Ära muretse! My Car annab teile reaalajas teavet teie Fiati oleku kohta, sealhulgas rehvirõhu, läbisõidumõõdiku ja hoolduse uuendused. Avage lihtsalt rakendus FIAT või kasutage pardaraadio ekraani.

  MY NAVIGATION

  Sihtpunkti jõudmine pole kunagi olnud nii lihtne. Kasutage funktsiooni My Navigation, et jagada oma sihtpunkti oma FIAT rakendusest oma sõidukiga lihtsa puudutusega. Nüüd sisaldab uusimaid elektrilise marsruutimise alal näpunäiteid ja soovitusi oma marsruudil toimuva elektrilaadimise kohta. Teie All-Electric 500 pardal kuvab teabe- ja meelelahutusekraan teie marsruuti, reaalajas liiklus- ja ilmateateid, kiiruskaamerate märguandeid ja teie sõiduki sõiduulatuse saadavust – lisaks annab see teile täpselt teada, millistesse sihtkohtadesse saate oma järelejäänud sõiduulatusega jõuda.

  MY WI-FI

  My Wi-Fi* abil hoidke oma digitaalmaailmaga ühendust. My Wi-Fi teenusega muutub All-Electric 500 Wi-Fi levialaks, mille saate ühendada kuni 8 seadmega. Tasuta prooviperioodiga saate sina ja su reisikaaslased veebis surfata, sisu kuulata ja vaadata, mugavalt töötada ja ka pardal kasutada Amazon Alexa häälassistenti.

  *My WiFi on 500e valikuline teenus.

  MY ALERT​

  Hoidke oma All-Electric 500 alati valvsalt, kasutades valikulist My Alert* teenust. Kahetsusväärsel juhul kahtlustatakse varguskatset (nt volitamata pukseerimine), saate kohe oma FIATi rakendusse tõuketeate. Varguse korral saab abi palumiseks helistada operatiivkeskusesse ja kui vargusest on võimudele teatatud, aktiveeruvad turvafunktsioonid, sealhulgas sõiduki jälgimine.​

  *My Alert on valikuline ja Connect Plus osa.