Skip to content Skip to navigation
October 10, 2022

Veel üks võit Fiat 500 elektrilisele Parkersi uute autode auhindade jagamisel

Täiselektriline Fiat 500 võitis oma hooaja teise auhinna, pälvides Parkersi uute autode auhindade jagamisel 2023. aasta väikese elektriauto tiitli. Kohtunikud ei avaldanud muljet mitte ainult selle esteetikast – kuigi ka see meeldis neile –, vaid kiitsid seda ka interjööri ja elektrilise jõudluse eest.

„[Selle] ikooniline kuju, lõbus eetos ja odavad jooksvad kulud on toonud kaasa tohutu ja püsiva populaarsuse. Kuid selle muutmine elektriautoks on lisanud hoopis teise mõõtme. Nüüd liigub see elegantselt linna peal bensiinimootoriga 500-le omase stiili ja ülevaatlikkusega, kuid nüüd pakub see vaikset ja rahulikku sõidukogemust.

– Keith Adams, ajakirja Parkers toimetaja
500 kompaktsed mõõtmed on pikka aega asetanud selle Ühendkuningriigi üheks populaarseimaks linnaautoks. See koos muljetavaldava kuni 199-miilise (WLTP) sõiduulatusega ja kiirlaadimisvõimalusega aitab elektrilisel luukpäral turul silma paista. 500 saab kiirlaadija abil laadida 10–80% vaid 30 minutiga, nii et see väike elektriauto on enam kui varustatud linnajuhtide igapäevaelus toetamiseks.

Pole ime, et täiselektriline Fiat 500 võitis selle auhinna teist aastat järjest. Fiati ja Abarthi Ühendkuningriigi tegevdirektor Greg Taylor ütles: „Arvukalt oma klassi parimaid omadusi – nagu 2. taseme autonoomne sõit – muljetavaldav sõiduulatus ja mitmed varustustasemed, pole üllatav, et kõik- Electric 500 tõmbab jätkuvalt tööstuse ekspertide tähelepanu.

 

Other news that may interest you