Skip to content Skip to navigation

TEENUSED

Teenuste maailm, mis on loodud spetsiaalselt meie klientidele ja nende sõidukitele, et vastata kõikidele nende vajadustele, alates varuosadest kuni klienditeeninduseni.

Leidke oma kohalik heakskiidetud jaemüüja

Leidke oma kohalik heakskiidetud jaemüüja

MOPAR® originaalosad

MOPAR®-na teame Fiati sõidukitest kõike, sest oleme osa meeskonnast, kes neid projekteerib ja ehitab. Kasutades MOPAR® ehtsaid osi, mis on loodud teie Fiati originaalsete omaduste säilitamiseks samade rangete standardite järgi, mille järgi see algselt ehitati, saame tagada töökindluse, mugavuse ja jõudluse.
Original Accessories

MOPAR® originaaltarvikud

MOPAR® Aksessuaarid – unikaalsete tarvikute valik, mis on loodud ja testitud teie Fiati kõigi omaduste parandamiseks, andes teile võimaluse oma Fiati isikupärastada.

MOPAR® Sõidukikaitse

Hoidke oma Fiat parimas seisukorras MOPAR® Vehicle Protectioniga, mis sisaldab spetsiaalseid teeninduslepinguid, mis on loodud ja kohandatud meie klientide elustiili järgi. Valik pakette, mis on loodud selleks, et pakkuda kõikidele meie klientidele sõidunaudingut ilma tõrgeteta ja muredeta. MOPAR®; Sõidukikaitse annab teile garantii, et kõiki teie auto hooldustöid teostatakse ainult MOPAR® originaalosadega ja täielikult kvalifitseeritud spetsialiseerunud tehnikute poolt volitatud Fiati teeninduskeskustes kogu Euroopas. MOPAR® Vehicle Protection tagab täieliku meelerahu, ilma riskide ja ootamatute kulutusteta.

Vehicle Warranty


MOPAR® offers a comprehensive warranty for your vehicle, giving you peace of mind at all times.

Fiat Assist


MOPAR® provides three years roadside assistance*, available 24 hours a day, 7 days a week and a dedicated customer care team. *for vehicles registered from March 2016.

Maintenance


Servicing Schedules required to maintain your Fiat to manufacturers standards.

User Manual


If you have lost your Fiat user manual or warranty booklet, you can now view and download it online.

MOPAR® kampaaniad

Kohandatud kampaaniad alates hooldusest kuni tarvikuteni, mis kõik on suunatud teie Fiati hooldamisele ja isikupärastamisele

MyFiat

Registreerige oma auto saidil my.fiat.com ja sisenege ainult teile mõeldud eeliste ja pakkumiste maailma, mis hoiab teid kursis olulise teabe ja pakkumistega, kui seda kõige rohkem vajate.

Mis on Mopar®?

MOPAR® on täielik omanikukogemus, mis pakub klientidele oma klassi parimaid tooteid ja teenuseid. Nende valdkondade hulka kuuluvad õnnetusjuhtumite tugi, kindlustusteenused, sõidukikaitse, tarvikud ja klienditeenindus. MOPAR® vastab kõigile järelturu vajadustele, tagades klientide rahulolu ja lojaalsuse.

Kliendiabi

Fiat pakub teile kogu vajalikku tuge spetsiaalse klienditeeninduse kaudu. See võib teile pakkuda:

Teave mudelite, teenuste, müügi- ja abivõrkude ning teatatud probleemide lahenduste kohta.