Skip to content Skip to navigation

Turin, 1899

Lugu ühest maailma kauakestvamast kaubamärgist.

Vaata veel

Itaalia liikuvuse ikoon

Akronüüm F.I.A.T. tähendab Fabbrica Italiana Automobili Torino, kuid nimi FIAT tähendab palju enamat. 1899. aastal asutatud Torinos asuvast ettevõttest on aastate jooksul saanud Itaalia tehnoloogilise ja loomingulise ettevõtmise sümbol, mis on riiki ja globaalse mobiilsuse ajalugu igaveseks muutnud.

 

Agnelli perekonna isiksus, Dante Giacosa geniaalsus ja disaininägemus ning Vittorio Valletta administratiivne ettenägelikkus. Laienemine USA ja Venemaa suunas, aga ka Torino võtmebaas Lingotto ja Mirafiori tööstuskompleksides. Kõige esimene Fiat 3 1/2 HP, unustamatu "Topolino", ikooniline 500 ja mobiilsuse epohaalsed verstapostid, nagu 600, 124 ja Panda. Ettevõtte kasv, ühinemised ja ülevõtmised. Üle 120 aasta erakordseid sündmusi, karismaatilisi tegelasi, ettevõtte logo ja loomulikult autode arenguid: kogu lugu räägitakse FCA Heritage veebisaidil.

Teenused

FCA Heritage pakub omanikele ja kollektsionääridele
vanade Fiati autode laia valikut teenuseid,
otse emaettevõtte poolt.

Saate kogu oma auto toodangu
andmed – säilitatakse aadressil peetavates arvestustes
Centro Storico Fiat – poolt
Päritolusertifikaadi taotlemine.
Usaldage oma klassikaline Fiati mudel
FCA Heritage'i ekspertide meeskond,
kes kinnitab selle originaalsust,
autentsussertifikaadi kaudu,
või teostada remonti ja täis
taastamisprotsessid.

Vaata veel

Reloaded by Creators

Vanad Fiati autod, mis kuuluvad kollektiivsesse kujutlusvõimesse: taastatud, taastatud ja FCA Heritage'i ekspertide poolt sertifitseeritud, võivad lõpuks turule naasta... piiratud koguses.

Saage vanaaegse Fiati omanikuks, millest olete alati unistanud, ostes selle otse emaettevõttelt. Uurige, millised autod on praegu saadaval, projekti Reloaded by Creators vitriinis.