Skip to content Skip to navigation

  SÕIT POLE KUNAGI NII LÕBUS OLNUD

  INFOTAINMENT  

  500% lõbus. Avastage oma Fiat hybrid 500 ja 500C teabe- ja meelelahutussüsteemi, mis on varustatud UconnectTM 7-tollise puutetundliku ekraaniga raadio DAB ja juhtnuppudega roolil. Ja tänu käed-vabad Bluetooth®-funktsioonile on teie käed rooli juhtimiseks vabad, samal ajal kui teie pilk jääb teele.

  APPLE CARPLAY

  Tänu Apple CarPlay toele saate lihtsalt ühendada oma iPhone'i Uconnect™ 7-tollise HD-ekraaniga, et saada juhiseid, helistada, saata ja vastu võtta sõnumeid ning kuulata Apple Musicut, audioraamatuid või taskuhäälingusaateid, keskendudes samal ajal teele. Saate juhtida CarPlayd Siri hääljuhtimise või puuteekraani abil. Saadaval valikulisena.

  CarPlay, iPhone ja Siri on Apple inc. registreeritud kaubamärgid. Ühilduvate seadmete uurimiseks klõpsake siin. https://www.apple.com/ios/carplay/

  ANDROID AUTO™

  500 ja 500CDolcevita ühilduvad Android Auto™-ga. Ühendage oma nutitelefon ja hallake kaarte, muusikat, kontakte ja muud ilma turvalisust ohtu seadmata. Tänu kasutajasõbralikule liidesele ilmuvad teie rakendused Uconnect™ 7-tollisele HD-ekraanile hõlpsasti loetavateks lehtedeks. Saadaval valikulisena.

  Google, Google Play ja Android Auto™ on Google LLC kaubamärgid.