Skip to content Skip to navigation
  EXPERIENCE THE ART OF SOUND

  UUS 500 LA PRIMA

  Fiat koos JBL-i inseneridega lõi esmaklassilise helikogemuse, mis sobib suurepäraselt igale reisile. Neli virtuaalset kohta, neli ainulaadset helimaastikku, piiramatud võimalused oma reisi nautimiseks. Kogu JBL Premium Audio on kalibreeritud nii, et see saavutaks parima akustika ja heli mis tahes muusikažanri või taskuhäälingusaadete jaoks, et saada võrreldamatu helikogemus.
  Uus 500 La Prima on uue 500 tipptasemel ja täiuslikum versioon ning kõik-sisse versioon, mis ühendab endas parima mugavuse ja tehnoloogia.
  INSPI(RED) BY HUMAN NATURE 

  ELEKTRILINE (500) RED

  Unikaalne partnerlus (REDi) töö tutvustamiseks. (RED) on organisatsioon, mis võitleb ülemaailmsete tervisehädadega, nagu AIDS ja COVID. (RED) toote ostmisel annetatakse ülemaailmsele fondi, et toetada mitmesuguseid ennetus-, ravi-, nõustamis-, testimis-, haridus- ja hooldusteenuseid enim abi vajavatele kogukondadele. (REDi) töö edendamiseks oleme selle kogemusega uhkusega liitunud ja loonud (FIAT)RED-perekonna.

  Fiat, Jeep ja RAM on koostöös (RED-iga) võtnud endale kohustuse annetada aastatel 2021–2023 ülemaailmsele fondi vähemalt 4 miljonit dollarit, et aidata võidelda selliste tervisehädadega nagu COVID-19 ja AIDS. Iga (FIAT)RED sõiduk on (PUNANE) toode ja on osa sellest kohustusest.