Uus Fiat 600e: FIAT naaseb B-segmenti elektrilisena

Uus Fiat 600e: FIAT naaseb B-segmenti elektrilisena

FIAT esitleb uut mudelit Fiat 600e, mis on suurepärane täiendus margi mudelirivis ja mis ühtlasi märgib ka margi naasmist B-segmenti. Uus Fiat 600e asetab end otse kiiresti kasvava B-segmendi keskmesse, astudes oma eelkäija ning 1950ndate müügihiti ja peresõiduki Fiat 600 edu jälgedes.

Uus Fiat 600e on ideaalne lahendus nii neile, kes armastavad linnaelu kui ka neile, kellele meeldib teha väljasõite maale. Mudelil on piisavalt pikkust (4,17 meetrit) ning ruumi jätkub mugavalt viiele sõitjale. Autol on oma klassi parim esipanipaik, elektriline sõiduulatus on üle 400 km (WLTP kombineeritud tsüklis mõõdetult) ja rohkem kui 600 km linnas (WLTP linnatsüklis mõõdetult) ning autol on tipptasemel turvavarustus.

Uus Fiat 600e La Prima ja uus Fiat (600e) RED on saadaval kahes täiselektrilises versioonis. See on peresõbralik lahendus kogemaks omal nahal puhast Itaalia Dolce Vitat, pidades samas silmas keskkonda ja hoolitsedes sotsiaalsete teemade eest.

Uus Fiat 600e

Uus Fiat 600e on saadaval 5-ukselisena ning tagab viie istme ja 15-liitrise pakiruumiga muljetavaldava elamiskõlblikkuse. Kliendid saavad hoida oma isiklikke esemeid nutikas kesktunnelis, mis on saadaval kohandatud katte ja paindlike topsihoidjatega, istmetaskute ja eesmiste panipaikadega. Pagasiruum on samuti suur, mahutades 360 liitrit.

Lisaks ruumilisele mitmekülgsusele on mudelil suurepärane elektrisõiduki võimekus. Liitiumioonakud võimsusega 54 kWh annavad uuele 600e-le sõiduulatuse WLTP kombineeritud tsüklis üle 400 km ja linnatsüklis üle 600 km, tehes uuest Fiat 600e-st ideaalse sõiduki nii igapäevaseks linnasõiduks kui ka nädalavahetuse väljasõitudeks.

Uuel 600e-l on 100 kW kiirlaadimisvõimekus, mis võimaldab akut väga kiiresti laadida. Näiteks kulub aku 80 protsendini laadimiseks vähem kui pool tundi, umbes sama palju aega kulub autosse nädalavahetuse veetmiseks vajalike asjade pakkimiseks. Mudeliga on kaasas ka 11 kW pardalaadija ja Mode 3 kaabel kodus või avalikus kohas laadimiseks, mis tagab, et aku laetakse täis vähem kui 6 tunniga.

Mootori võimsus on 115 kW, mis tagab kiirenduse 0-100 km/h 9 sekundiga. Uus Fiat 600e annab teile valikuvõimaluse: iga klient saab sõita vastavalt oma soovidele tänu kolmele sõidurežiimile – ökonoomne, tavaline, sportlik –, mida saab valida vastavalt oma sõidustiilile.

Hübriidjõuallikas lisandub valikusse 2024. aasta keskpaigast.

Väljast meeldejääv, seest Dolce Vita

Võrreldes uue 500-ga on 600e täiustatud välimus teravam ja enesekindlam, nii esiosas kui ka külgedel on kroomiga ehitud signatuur ning lisaks meeldejäävad uuendatud leedtuled. Välisilmet täiustavad suuremad rattad (kuni 18” ja läbimõõduga 690 mm), mustad matid rattakoobaste kaared, samas kui tüüpilist Itaalia stiili võib märgata ka tagumisele põrkerauale kantud Itaalia lipust. Mitmed omadused tõstavad esile väliskujundust, nagu läikivad mustad detailid, kroomitud aktsendid ja säravad tagatuled.

Uus Fiat 600e kehastab interjööris suurepäraselt itaaliapärast Dolce Vitat, uus Fiat 600e on esimene väikeauto, mis pakub värviteraapiat. Kliendid saavad valida kuni kaheksa värvi vahel nii taustavalgustuse kui ka raadio tarbeks, kokku on saadaval 64 taustavalgustuse kombinatsiooni. Itaalia spa-kogemuse viib lõpule elektriliselt seadistatav juhiiste, mis on varustatud seljamassaaži funktsiooniga, et lõõgastuda pärast pikka sõitu või tegusat tööpäeva. Uus Fiat 600e pakub ka Ivory kunstnahast istmeid, millel on türkiissiniste aktsentidega FIATi monogramm ja 3-astmeline soojendus tagamaks maksimaalset mugavust ja esmaklassilisust.

Veluurpõrandamatid, 40/60 tagaistmed, USB A ja C + ja C teises istmereas, nutitelefoni juhtmevaba laadija ja lähenemis-anduriga võtmeta sisenemine – nii et te ei unusta kunagi autot lahti – täiendavad varustust mugava ja meeldiva sõidukogemuse loomiseks.

Täiustatud tehnoloogia: tipptasemel turvafunktsioonid ja ühenduvus

Uus Fiat 600e on täis ka tipptasemel ohutus- ja juhiabifunktsioone. Autol on teise taseme isejuhtivus, tehes niimoodi sõitmist mugavamaks.

Eesliikuja kiirusega kohalduv püsikiirushoidja Adaptive Cruise Control (ACC) pidurdab või kiirendab vastavalt teistele autodele; Intelligent Speed Assist loeb kiirusepiiranguid ja soovitab neid rakendada, pimeala tuvastamise funktsioon aga jälgib pimeala andureid ja hoiatab külgpeegli hoiatustuledega takistuste eest. Kaasaegne tehnoloogia sisaldab ka Stop&Go funktsiooni; elektrilist seisupidurit, autonoomset hädapidurdust, kui süsteem tuvastab jalgratturi või jalakäija ning juhi tähelepanu andurit juhi keskendumistaseme jälgimiseks. 360° andurid ja tahavaatekaamera 180° vaade aitavad vältida takistusi parkimisel või keerukate manöövrite sooritamisel.

Mugavuse ja ühenduvuse osas on uus Fiat 600e varustatud käed-vabad elektrilise pakiruumiluugiga – see rõõmustab kõiki lapsevanemaid, kellel on alati tuhat asja käes , seda lisaks elektriajamiga akendele, automaatsele kliimaseadmele, hämaruse- ja vihmaanduritele. Pakkumist täiendavad kuue kõlariga helisüsteem, 10,25-tolline täielikult kohandatav raadio koos navi, CarPlay ja Android Auto juhtmeta ühendusega, 7-tolline digitaalne ekraan ja ühenduvusteenused.

Klientide käsutuses on igapäevaselt Uconnect teenused, näiteks häälkäsklused ühendatud navigatsioonisüsteemiga suhtlemiseks, TomTomi navigatsioonisüsteem, mille kaarte uuendatakse automaatselt ja mis kuvab kõiki marsruudil asuvaid laadimisjaamu ja annab reaalajas teavet vabade parkimiskohtade kohta avalikel teedel, säästes nii reisimisel aega ja raha.

Mugavuste nautimine pole kunagi olnud nii lihtne kui kasutades FIATi rakendusi. Paljud käsklused on saadaval kaugjuhtimisega kasutamiseks (nt tulede, helisignaali kasutamine, kesklukustuse avamine ja sulgemine, soojenduse või kliima seadmine).

Baltikumis algab tellimuste vastuvõtt hiljem sel aastal.