FLEET VAN AWARDS 2014: FIAT PROFESSIONAL NIMETATI „AASTA KAUBIKUTE AUTOPARGI TOOTJAKS“

FLEET VAN AWARDS 2014: FIAT PROFESSIONAL NIMETATI „AASTA KAUBIKUTE AUTOPARGI TOOTJAKS“

  • 2014. aastal premeerisid ürituse Fleet Van Awards kohtunikud Fiat Professionali tänu nende „uskumatule pühendumisele autopargi klientide suhtes ja valmidusele tegutseda autopargi haldajate vaadete järgi“.

Ekspertide kogu kohaselt on Fiat Professional „etalon, mille põhjal tuleks hinnata kõiki kaubikute tootjaid“.

Juba kolmandat aastat järjest on Fiat Fiorino pälvinud aasta linnakaubiku tiitli, sest selles on kasulikult ühendatud praktilisus, mugavus, usaldusväärsus ja ökonoomsus, ning võidule on kaasa aidanud ka ametlike edasimüüjate suurepärane tugi.

Fiat Professional nimetati Suurbritannias toimunud prestiižikal üritusel Fleet Van Awards 2014 aasta autopargi kaubikute tootjaks. Tegemist on olulise saavutusega, mis ei rõhuta mitte ainult Fiat Professionali mitmekülgse tootevaliku hiilgavat võlu, vaid tunnustab ka tootemargi püüdlusi kõigile oma Suurbritannia autopargi klientidele pakutavate teenuste ulatust ja kvaliteeti pidevalt suurendada.

Juba seitsmendat aastat toimunud iga-aastasel prestiižikal üritusel Fleet Van Awards tunnustab sõidukitootjate, autopargi haldajate ja varustajate saavutusi rahvusvaheliste ekspertide hindamiskogu, kuhu kuuluvad ka Fleet News/Fleet Van toimetusmeeskonna esindajad.

Aasta kaubikute autopargi tootja auhinna andmist FIAT Professionalile kommenteeris Fleet Van’i hindamiskogu järgmiselt: „Eelmisel aastal „kõrgelt tunnustatud“ autopargi tootja kindlustab endale lõpuks koha tipus pärast toodete kvaliteedi parandamist ning autoparkidele ja autopargi turusektorile laiemalt mõeldud tootjatoe täiustamist. Fiat Professionali uskumatu pühendumine oma autopargi klientidele ja valmidus tegutseda autopargi haldajate vaadete järgi ning samuti ettevõtte suurepärane mudelite valik tegi sellest väärilise võitja.“

Kohtunikud tõid välja sellised uuendused nagu Fiat Professionali varuosade tarnimise poliitika, mis vähendab seisakuaega ja sõiduki kasutusel väljasolekut, ning asjaolu, et ettevõtte sõidukid ja mootorid on paljude teiste tootjate mudelite aluseks. Kokkuvõtteks sõnasid kohtunikud: „Fiat Professional on etalon, mille põhjal tuleks hinnata kõiki kaubikute tootjaid.“

Juba kolmandat aastat järjest võitis Fiat Fiorino vaatamata tihedale konkurentsile aasta linnakaubiku tiitli. Konkureerivaid sõidukeid võrreldakse mitme autopargi põhikriteeriumi osas nagu kandevõime ja mitmekülgsus, ohutus ja tehnoloogia, kütusetõhusus ja emissioonid, usaldusväärsus ja edasimüüja tugi, mugavus ja jõudlus ning muidugi üldised käituskulud. Hindamiskogu kommenteeris: „Fiorinol on linnasõitudeks ideaalne kandevõime ja konfiguratsioon ning sellega kaasneb suurepärane tugi nii tootjalt kui edasimüüjalt. Tugevad ja äärmiselt tõhusad mootorid ning madalad hooldus- ja remondikulud annavad sellele käituskulude osas eelise ning teevad sellest autoparkidele täiusliku linnakaubiku.“

Prestiižikalt Fleet Van Awards 2014 ürituselt saadud Fiat Professionali auhindadele lisanduvad veel kaks tähtsat auhinda, mille tootemark võitis hiljuti Suurbritannias. Juulis andis ürituse Motor Transport Awards 2014 hindamiskogu Fiat Doblò Cargo mudelile 2014. aasta autopargi kaubiku tiitli, mis on maanteesõidukite kategoorias olulisim tunnustus. Samas pälvis Fiat Fiorino kolmandat aastat järjest üritusel Van Fleet World Honours 2014 parima kerge kaubiku tiitli.