Skip to content Skip to navigation

  ÜHENDUS
  ASTUGE ÜHENDATUD SÕIDUKITE MAAILMA!

  Maailm, mis võimaldab teil FIAT nutitelefonirakendusega Interneti kaudu andmeid vahetada. Kasutage oma kaubamärgi väärtuslikke nõuandeid ja nautige uusimate teabe- ja meelelahutusfunktsioonide abil rohkem turvalisust, mugavust ja naudingut, säästes samal ajal aega ja raha. Kuna teie turvalisus ja mugavus on meie prioriteet, on meie ühendatud teenuste pakkumine nüüd kahe uue paketi valikuga lihtsustatud.

  CONNECT ONE : ABI ALATI KÄES

  Sõiduki pardal olete kaitstud kõikjal, kuhu lähete. Teie uus Fiat 600 saab otse sõiduki puuteekraanilt või FIATi rakenduse kaudu teha hädaabikõnesid lakke paigaldatud SOS-nupuga*, võtta ühendust spetsiaalse assistendiga või taotleda maanteeabi.

  * Hädaabikõne pole saadaval sõiduki puuteekraanilt ega rakendusest FIAT.

  CONNECT PLUS: NAUTIGE IGA SÕIDU MUGAVUSEGA

  Uue Connect PLUS paketiga* saate oma autot juhtida nagu ei kunagi varem, tänu mitmetele uuenduslikele funktsioonidele, mis pakuvad sõidukile kaugjuurdepääsu; laadimise juhtimine; sõiduki tervise kohta teadete vastuvõtmine; reiside planeerimine elektriautodega; juurdepääs navigatsioonile ja paljudele teistele teenustele. Sukelduge Connect Plusi sügavamale ja avastage teile saadaolevad teenused.

  *Saadaval ainult siis, kui pakett CONNECT ONE on valitud.

  KÜLASTA MEID POES

  KÜLASTA MEID POES

  Parim koht Fiati tootevaliku lähedalt ja isiklikult kogemiseks on teie kohalik Fiati edasimüüja. Teie kohalik Fiati ekspertide meeskond jagab teiega oma teadmisi ja armastust Fiati kaubamärgi vastu.