Skip to content Skip to navigation

  Ainulaadse sõidu- ja helikogemuse saamiseks

  INFOTAINMENT  

  Uue Fiat 500 luukpära, Cabrio ja 3+1 La Prima by Bocelli luukpära täiesti uus Cinerama Infotainment süsteem oma ereda 10,25-tollise ekraaniga on alati lai ja selge teie silmade all. Nüüd tänu JBL Premiumile Bocelli meisterdatud heli saate igal teekonnal nautida ka võrratut helielamust. Süsteem võimaldab valida nelja koha vahel, millest igaüks on legend Bocelli enda meisterdanud! Ärge unustage ülikiiret Bluetoothi, mis ühendab kõik seadmes olevad nutitelefonid auto ukse avamisest vähem kui 5" kaugusel. Nutitelefonilaadne liides koos kohandatava ekraanipaigutusega muudab teabe- ja meelelahutussüsteemi hõlpsaks kasutamiseks ning loomuliku keele kõnetuvastus võimaldab suhelda, öeldes lihtsalt "Hei Fiat". Saate ka nautida võrratu helikogemus igal teekonnal koos Navigaatoriga ja lisavarustusena saadaval oleva Bocelli masterdatud JBL Premium Audioga. Lisaks saate tänu "üle õhu" tehnoloogiale värskendada oma teabe- ja meelelahutussüsteemi ja ühendatud teenuseid kõikjal ja igal ajal, töökotta minemata. Olge alati kursis viimaste saadaolevate uudistega!

  JUHTMEVABA Apple CARPLAY

  Bocelli uus Fiat 500 elektriline La Prima ühildub Apple CarPlayga. Ühendage oma iPhone 10,25-tollise Uconnect™ ekraaniga ja juhtige Apple CarPlayd juhtmevabalt Siri hääljuhtimise või puuteekraaniga. Juhtmevaba Apple CarPlay on nutikam, turvalisem viis iPhone'i kasutamiseks autos. Saate hankida juhiseid, helistada, saata ja vastu võtta sõnumeid ning kuulata Apple Musicut, audioraamatuid või taskuhäälingusaateid, keskendudes samal ajal teele.

  CarPlay, iPhone ja Siri on Apple inc. registreeritud kaubamärgid. Ühilduvate seadmete uurimiseks klõpsake siin. https://www.apple.com/ios/carplay/

  JUHTMEVABA ANDROID AUTO™

  Bocelli luukpära uus Fiat 500 elektriline La Prima ühildub ka Android Auto™-ga ja seda saab ühendada juhtmevabalt (ühilduvate telefonidega). Kui teie nutitelefon on autoga ühendatud, kuvab kasutajasõbralik liides teie rakendused 10,25-tollisel Uconnect™ ekraanil. Saate hallata muusikat ja kontakte ning tänu Google Mapsile saate reaalajas uurida kaarte, liiklusolusid, otse puuteekraanilt ja ohutust ohtu seadmata. Google, Google Play, Android Auto on Google LLC kaubamärgid. Android Auto kasutamiseks autoekraanil on teil vaja Android Autoga ühilduvat sõidukit, Android-telefoni, milles töötab Android 5.0 või uuem versioon, ja Android Auto rakendust.

  Android Auto Wirelessi kasutamiseks peab teil olema üks järgmistest • Kõik nutitelefonid, millel on Android 11.0 ja 5 GHz WiFi-võrk. Euroopa Liidus peavad nutitelefonid vastama täiendavatele regulatiivsetele nõuetele, et kasutada autos 5 GHz Wi-Fi võrku. • Google'i või Samsungi nutitelefon operatsioonisüsteemiga Android 10.0. • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ või Note 8 telefon, milles töötab Android 9.0. Ühilduvate seadmete uurimiseks klõpsake siin. https://www.android.com/intl/en_nz/auto/