KAASAEGNE JA TURVALINE

Tuju tõstvad tehnoloogiad

Tänapäeva autot ei kujuta ette ilma reisidünaamikat tagavate tehnoloogiateta.  Fiat Tipo juurutatud Uconnect™ süsteem võimaldab juhtida kõiki seadmeid puutetundliku ekraani abil. Teie reisidest kaob edaspidi masendav vaikus, kuna analoog- ja digitaalraadio (DAB), Deezer ja Tune-In võimaldavad valida populaarseid muusikaliste. Kui sellest veel ei piisa, saate lemmikmuusika käivitada USB, Aux-in või Bluetoothi liidese abil, ühendades oma nutitelefoni. Fiat Tipoga on igavad ja pikad reisid või igavlemine ummikus juba minevik.

Tundmatud marsruudid – tühine probleem

Fiat Tipo on innustav avastaja. Pole tähtis, kas reisid linnas või linnast väljas, iga tundmatu marsruut kutsub avastama midagi uut. Piisab vaid tahtmisest, täpse reisimarsruudi eest kannab aga hoolt tavaline või 3D satelliitnavigatsioonisüsteem. Marsruutide koordinaadid saate navigatsiooniseadmele ette lugeda häälega, reisi eesmärgi aga saavutate ekslemata.

Uuenduslikud turvatehnoloogiad

Sõiduk on varustatud elektroonilise stabiilsuskontrolliga (ABS) koos hädapidurdussüsteemi ja veojõukontrollisüsteemiga (TCS), mis parandab teega haardumist ja hoiab ära libisemise. Selle tõttu ei toimu ootamatuid manöövreid, kui möödutakse ootamatust takistusest või tehakse järske pöördeid.

Vajate abi? Rääkige meiega