DISAIN

UUS KROOMITUD LOGO

Moodsam, dünaamilisem ja elegantsem. Läikivmust radiaatorivõre ja uus kroomitud FIATi logo: kõige julgema stiili tunnus.

UUED LED TULED

Heida eredat valgust eesootavale teele. Uue disainiga LED tuled tee laitmatuks valgustamiseks – parim nähtavus väiksema energiakuluga. Erinevus, mida märkad sõites kohe.

KEREDETAILID

Kust iganes sa seda vaatad – uus disain ja detailid muudavad selle vastupandamatuks. Eksklusiivsed Ice Matte viimistlusdetailid, säravad puudutused julge stiili täiendavaks rõhutamiseks.

17“ TEEMANTLÕIGE

Ole julge ka veljestiili valides: eksklusiivsed 17“ teemantlõikega valuveljed – disainitud lummama esimesest pilgust.

VÕTA OMAKS TIPO HOIAK

Ka kogu interjöör on uus. Istmekatted on valmistatud eksklusiivse disainiga tekstiilist. Ka rooliratas on nüüd elegantsem ja sportlikum – naudi oma uue esmaklassilise pehme kattega rooliratta puudutust.

JULGE HOIAKU DEMONSTRATSIOON

Fiat Tipo luukpära istmed on kaetud ergonoomilistest materjalidest või tehnoloogiliselt töödeldud nahast istmekatetega, mis lisavad veelgi enam mugavust. Autos on ka reguleeritava kõrgusega juhiiste, mis tagab mugava asendi ükskõik millisele juhile. Lisaks loovad autos hubasuse ka soojendatavad istmed, õhukonditsioneer ja PTC kütteseade, mis aitab salongi kiiremini soojaks saada. See auto sobib suurepäraselt peredele..

VALI, SELGE JA STIILNE

10,1” raadio sulle muusika nautimiseks ja navigeerimiseks, aga ka interjööri ilu täiendavaks rõhutamiseks oma stiilse välimusega, mida kaunistab läikivmust iluliist.

7” VÄRVILINE NÄIDIKUTEALA

Täielikult konfigureeritav digitaalne 7″ TFT-näidikuteala traditsioonilise analoogpaneeli asemel. Palju kõrgtehnoloogilisem ja täiuslikum süsteem, et tagada sulle täielik kontroll auto oleku üle. Kogu info reisi kohta on värviliselt näha otse sinu ees.