DISAIN

PRAKTILINE KOSMOPOLIIT

Kena, modernne linnaauto, mille peened, kumerad jooned loovad eriti hubase auto mulje. Iseloomulikud esilaternad tõstavad esile auto peened jooned. Fiat Tipo stiili kaunistavad ka kroomitud uksekäepidemed, auto esiosa aga särav iluvõre, mis on muutunud selle auto firmamärgiks.

Ruumikas ja elegantne

Fiat Tipo universaali istmed on kaetud ergonoomilistest materjalidest või tehnoloogiliselt töödeldud nahast istmekatetega, mis lisavad veelgi enam mugavust. Autos on ka reguleeritava kõrgusega juhiiste, mis tagab mugava asendi ükskõik millisele juhile. Lisaks loovad autos hubasuse ka soojendatavad istmed, õhukonditsioneer ja PTC kütteseade, mis aitab salongi kiiremini soojaks saada. See auto sobib suurepäraselt peredele.

UUENDUSLIK JUHTIMINE

Fiat Tipo on kandnud hoolt multifunktsionaalse rooli eest, mis võimaldab mugavalt käsi roolilt tõstmata juhtida multimeediat. Ja esiarmatuurlauas on integreeritud puutetundlik kõrge resolutsiooniga ekraan, mis teavitab autojuhti auto olukorrast või sõidumarsruudist. Läbimõeldud lahendused ja hoolikalt paigutatud juhtseadmed teenivad mugavust ja turvalist sõitu.

MAHUKAM PAGASIRUUM

550 l mahuga pagasiruum, millel on madal aste ning kergesti ümberkorraldatav Magic Cargo Space süsteem, mis tagavad optimaalseima mahutavuse ja paindlikkuse. Pööratavad ja allalastavad tagaistmed võimaldavad luua täiesti lameda kuni 1,80 m pikkuse kaubaosa.

Vajate abi? Rääkige meiega