KAASAEGNE KLASSIKA

Tagasihoidlik elegants

Kena ja modernne linnaauto, mille peened, kumerad jooned loovad eriti hubase auto mulje. Iseloomulik iluvõre ning esilaternad tõstavad esile auto peened jooned ja on muutunud selle auto firmamärgiks.

Teie vajadustele kohandatud pagasiruum

Auto pagasiruum mahutab kuni 440 liitrit ning sinna saate panna kõik reisimiseks vajalikud asjad, kasutada seda kolimiseks või hoida seal vaba aja aktiivse veetmise inventari.

Tagatud juhtimismugavus

Fiat Tipo on kandnud hoolt multifunktsionaalse rooli eest, mis võimaldab mugavalt käsi roolilt tõstmata juhtida multimeediat. Ja esiarmatuurlauas on integreeritud puutetundlik, 7-tolline ekraan, mis teavitab autojuhti auto olukorrast või sõidumarsruudist. Läbimõeldud lahendused ja hoolikalt paigutatud juhtseadmed teenivad mugavust ja turvalist sõitu.

Loodud hubasteks reisideks

Fiat Tipo luukpära istmed on kaetud ergonoomilistest materjalidest või tehnoloogiliselt töödeldud nahast istmekatetega, mis lisavad veelgi enam mugavust. Autos on ka reguleeritava kõrgusega juhiiste, mis tagab mugava asendi ükskõik millisele juhile. Lisaks loovad autos hubasuse ka soojendatavad istmed, õhukonditsioneer ja PTC kütteseade, mis aitab salongi kiiremini soojaks saada. See auto sobib suurepäraselt peredele.

Vajate abi? Rääkige meiega