Fiat Tipol on valikus mitu mootorit, mis on loodud igapäevaseks sõiduks. Neil on selline jõudlus, mida teil sõites vaja läheb. Valikus on kaks dünaamilist ajamit: tõhus bensiinimootor ja uhiuus hübriidajam, mille moodustavad turbiiniga 1,5 l bensiinimootor ja 48 V elektriajam.

Hübriidmootor

Fiat Tipo pakub uudset tänapäevast sõiduviisi – seda täiesti uue 130 hj 1,5 l GSE T4 mootori näol koos 48 V elektriajami ja 12 V (BSG) generaatoriga. Selle kerghübriidi komplektiga kaasneb hulk elektrifitseerimise eeliseid: iselaadiv aku, väiksem kütusekulu ja ökonoomsem sõiduviis. Tänu uhiuuele topeltsidurile ja seitsmekäigulisele automaatkastile naudite 15 kW elektrimootoriga nobedamat kiirendust, vaikset kohaltminekut ja sujuvat sõitu.

Bensiinimootor

Vahva, hästi manööverdav ja väga efektiivne 1,0 l GSE T3 turbokompressoriga bensiinimootor arendab 100 hj ning on seiklusteks igati valmis. Vähendatud kütusetarve ja välja heidetav saastekogus vastavad täielikult Euro E6D-Finali emissiooninõuetele. Nii saate oma sõidust veelgi enam rõõmu tunda.