TIPO CROSS

Uus Tipo Cross – linnamaastur Tipo moodi: emotsioone tekitav, eristuv ja dünaamiline, ideaalne noortele ja peredele.

LAIUS: 1802 mm    PIKKUS: 4386 mm    KÕRGUS: 1556 mm    PAKIRUUM: 440 dm³

TIPO LIFE

Stiil peitub selle detailides. Võrgutavam välimus igast vaatenurgast – nii praktiline kui hea välimusega.

LAIUS: 1792 mm    PIKKUS: 4386 mm    KÕRGUS: 1495 mm    PAKIRUUM: 440 dm³

PAREM VÄLIMUS

Tipo uue välimuse hulka kuuluvad muu hulgas uued LED esituled sind ees ootava tee valgustamiseks. Tipo näeb välja parem kui kunagi varem tänu uutele  LED tagatuledele, eksklusiivsetele Ice Matte viimistlusdetailidele, mustadele liistudele, erilistele küljeliistudele ja paljule muule. Perfektse punkti Tipo uuele välimusele panevad 17“ teemantlõikega matid mustad valuveljed.

PAREM INTERJÖÖR

Tipo loomus väljendub perfektselt hallist tekstiilkatetega istmete stiilis. Naudi oma esmaklassilise pehme kattega rooliratta puudutust, 10,1” ekraaniga raadiot muusika kuulamiseks ja stiilselt navigeerimiseks ja 7“ näidikuteala kogu vajaliku info saamiseks reisi kohta.

PAREM TEHNOLOOGIA

Uus Tipo valik on varustatud aktiivsete juhiabi süsteemidega aitamaks sul sõita ohutult ja nautida igat autos oldud hetke.

PAREM INFO JA MEELELAHUTUS

10,1” puuteekraaniga raadio muusika nautimiseks ja navigeerimiseks – stiilselt. See on Apple CarPlay ja Android Autoga varustatud Uconnect 5 info ja meelelahutuse süsteem – juhtmevaba, kohandatavate profiilidega ja kuni 5 konfiguratsiooni salvestamise võimalusega.