LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

TEHNOLOOGIA JA OHUTUS, QUBO STIILIS

Tänased plaanid: Pariis-Peking või nurgatagune supermarket? Iga retk on lõbus ja rahulik kogemus, kui auto on Qubo varustusega.

TOMTOM NAVIGATSIOONISÜSTEEM BLUE&ME™ TEHNOLOOGIA

Oled sihtkohta jõudnud ja ei leia kedagi üles? Qubo kombineerib Teie TomTomi navigatsioonioskused Blue&Me™ funktsionaalsusega. Helistage, leidke oma sihtkoht, muutke oma elu kergemaks. Ja Te ei unusta enam kunagi ühtegi kohtumist.

INNOVATIIVNE TRACTION+ SÜSTEEM

Qubo teab, kuidas kõige raskemast maastikust vaid kaherattaveoga jagu saada. Traction+ süsteem tagab parema veojõu (kuni 30km/h), tagades Teie Qubole off-road sõiduki soorituse raskel maastikul 4×2 kütusekulu ja heitgaasidega.

DUALOGIC KÄIGUKAST

Qubo Dualogic automatiseeritud käigukastiga saate elavat sõitu nautida ka madalal kütusetarbimisrežiimil.

ARMEERITUD QUBO, TURVALISUSE JAOKS ON RUUMI

Qubol on ümbermähitud esipõrkeraud ning reisisalongi kaitsevad kontrollitud kägardustsoonid, mis võtavad kokkupõrke korral löögienergia endasse.

DEADLOCK

DeadLocki lukustussüsteem võimaldab Qubol kõik ukselingid lukustada, muutes nende avamise ka seestpoolt võimatuks.

Vajate abi? Rääkige meiega