KAASAEGNE, TURVALINE JA EKSKLUSIIVNE ITAALLANE

Fiat panda – tervitused Itaaliast! Uusima tehnoloogia ja kompromissitu turvalisuse duo pakub ainult positiivseid reisiemotsioone esimesest viimase sekundini.

SINU MAAILM SU KÄEULATUSES

Panda Crossi uus raadio 7-tollise puuteekraaniga ühildub Apple CarPlay ja Android Auto™-ga. Ühenda oma nutitelefon Uconnect™-i raadioga, et kuulata muusikat või teha kõnesid, ilma et tähelepanu juhtimiselt hajuks.

APPLE CARPLAY

Ühenda oma iPhone Uconnect™-i 7-tollise ekraaniga ja juhi Apple CarPlay’d Siri hääljuhtimise või puuteekraani kaudu. Apple CarPlay on nutikam ja ohutum viis oma autos iPhone’i kasutada. Selle abil saab kuulata sõidujuhiseid, teha kõnesid, saata ja saada sõnumeid, kuulata muusikat Apple Music’u või Spotify kaudu ning kuulata audioraamatuid või taskuhäälinguid, keskendudes samal ajal siiski juhtimisele.

ANDROID AUTO™

Uued Panda mudelid ühilduvad ka Android Auto™-ga. Pärast nutitelefoni autoga ühendamist kuvab kasutajasõbralik liides äpid Uconnect™-i 7-tollisel ekraanil. Saad juhtida muusika kuulamist ja hallata kontakte ning Google Mapsi abil vaadata reaalajas kaarte ja liiklusolusid otse puuteekraanilt ilma ohutust halvendamata.

SUUREM OHUTUS, ALATI

Ootamatud takistused ei tekita enam probleeme. Autonoomne hädapidur võimaldab uuel Pandal teha kindlaks ees olevad sõidukid ja rakendada automaatselt hädapidurit, kui autojuht ei tee midagi kokkupõrke vältimiseks.

TAGUMINE PARKIMISANDUR

Tunne end vabamalt ka parkides – tagumine parkimisandur teeb kindlaks sõiduki taga olevad takistused ja teatab juhile nende kauguse.