Detailid on olulised!

KÜTKESTAV VALGUS

Omadus, mis on teistest sammu jagu ees, on uue Fiat 500-a erakordse disainiga tagumised ja eesmised LED-päevasõidutuled.

TÄPSUS ON VOORUS!

Fiat 500-ga on keeruline halli massi ära kaduda. Mudeli disaini rõhutavad kaks kerevärvi – populaarne Corallo Red ja Burgundy Aida, mida täiustab metalne viimistlus.

OLE NÄHTAV

Fiat 500-a karismat kiirgub igalt küljelt. Hele kroomriba annab kaitseraua originaaldisainile oma osa ja raamib udutuled ja tagurdustuled. Piduri- ja suunatuledega integreeritud tagatuled rõhutavad kere sujuvalt kulgevaid vorme.

500-a KOLLEKTSIOON

Uue disainiga Fiat 500 autode kollektsioon koosneb kuuest kaasaegsest ja nutikast mudelist, millel on erinevat tüüpi kerevärvide valikuvõimalused: MINI (küljed) või MIDI (auto dekoreeritakse keskjoonest üles, sh katus, mootorikate, külgpeeglid, keskjoon, pagasiruum ja ukseraamid).

KAASAEGNE, KUID LIHTSALT MÕISTETAV

Armatuurlaua värskendatud disain, kroomitud detailid ja palju ümaraid juhtseadiseid tagab auto mugavama ja kaasaegsema juhtimise. Hoiukast, ruumikam topsihoidja ja USB-/AUX-pesadega keskkonsool muudab ka pikima reisi meeldivaks.

MITMEKÜLGNE JUHTIMINE

Nägus või nutikas? Fiat 500C puhul ei ole seal ühtegi „võid“! Erakordse disainiga rool on kaunistatud kroomitud elementidega, mis näevad välja nupukad ja muudavad sõitmise mugavamaks. Kaasaegne digitaalne 7″ TFT-ekraan annab sõidu ajal kasulikku teavet. Näiteks kiirusandmed, temperatuur ja käiguvahetusindikaator, mis näitab, millal käiku vahetada, ja pardaarvuti, mis annab teavet kütusekulu, läbitud teepikkuse jms kohta.

TRENDILOOJA

Fiat 500 ei järgi moetrende, vaid loob neid ise. Salong on kaunistatud uusimate tekstuuride ja kangastega, mis on populaarsed ka moelavadel üle maailma. Atraktiivne ei ole ainult Fiat 500-a välimus, vaid ka selle interjöör.

KADESTAMISVÄÄRNE MUGAVUS

Stiilne, mugav ja ergonoomiline. Uued istmed on loodud selliselt, et ka tagaistmel istujad tunneksid ennast mugavalt.