RÕÕM REISIMISEST

Efektiivne autojuhtimine

Auto on varustatud aktiivsete turvasüsteemidega: pidurite blokeerimisvastane süsteem (ABS) ja elektrooniline pidurdusjõu kontrolli süsteem (EDB), mis aitavad libisemist vältida ja säilitada soovitud sõidutrajektoori.  ESC + Hill Holder funktsioon suuna säilitamiseks ettenägematutes olukordades ja abi mägises piirkonnas sõites.

Parem nähtavus – meeldivam sõit

Fiat 500X on varustatud kaugtulede abisüsteemiga (HBA), mis hoiab ära olukorra, kui vastutulevad autod pimestatakse kaugtuledega. Süsteem tuvastab automaatselt vastutulevad autod ja lülitab tuled lähituledele ning kui auto on mööda sõitnud, lülitab uuesti sisse kaugtuled.

Sõidurežiimi vahetamise lüliti

Kasutades ülekandetunnelile paigaldatud kontrollisüsteemi saab valida ühe kolmest sõidurežiimist: Auto, Sport, All-Weather, mis optimeerivad sõidudünaamikat ja kohandavad sellele vastavalt auto juhtimise. See on sõidudünaamika, mis kohandub kergesti iga autojuhi vajadustega.

PIDURITE JUHTIMINE

Fiat 500X pöörab tugevat rõhku turvalisusele, selleks hoiatavad radar ja videoandurid, kui sõidukiiruse erinevus on eesoleva sõidukiga liiga suur. Kui sellele ei järgne ühtegi tegevust, aktiveerib auto automaatselt pidurisüsteemi.

PIMEKOHTADE ABI

Fiat 500X-i süsteem kontrollib sõiduki kõige ohtlikumaid kohti ja hoiatab juhti tahavaatepeeglil vilkuva tulega. Süsteem toimib ka tagurdades ja kui küljelt läheneb teine sõiduk.

ABI SÕIDURADADEL

Veelgi turvalisem! Süsteem hakkab tööle, kui te liigute teise sõiduritta ilma suunatuleta. Suuna muutmisel kuvatakse armatuurlaual videosignaal ja rooli takistus muutub pööramisel tugevamaks.

Vajate abi? Rääkige meiega