STIILNE LINNADE VALLUTAJA

ELEGANTNE KUJU

Fiat 500X püüab pilke oma trapetsikujulise mootorikattega, mõlemal pool FIAT-i logo asuvate kroomkattega liistude ja õhu sissevõtuavadega, mis kokku moodustavad justkui naerunäo

ESILATERNAD

Ümarad päevasõidutuled ja nurgelised udutuled muudavad Fiat 500X-i juba kaugelt nähtavaks. Saabumas on linna heledaim täht!

SULAMIST VELJED

Fiat 500X-i nimetamine heledaimaks linnatäheks on mõistetav, sest see suudab pakkuda hämmastust isegi laia kergsulamist velgede valikuga. Nende hulgast leiab ka kõige keerukamad viimistletud läikivad hallid või matid teemantsulamist veljed.

PIMENDATUD TAGAKLAAS

Fiat 500X-i üks suurimaid väärtusi on privaatsus ja pimendatud tagaaknad tagavad reisijate mugavuse ja privaatsuse.

SALONG

Fiat 500X-i mugav ja stiilne salong pakub uusi elamusi igal sõidul. Äärmiselt mugav juhiiste tagab sõitmisel nii mugavuse kui turvalisuse ja hästiintegreeritud lisatarvikud võimaldavad paigutada salongis asju ruumisäästlikult.

ROOL JA ARMATUURLAUD

Sportlik rool tagab mugava juhitavuse ja ideaalse käte asendi. Salongi kolme ümara elemendiga seadmed näitavad selgelt, et tegemist on Fiat 500X-iga.

HOIUKAST

Sõitmise veelgi mugavamaks muutmiseks on Fiat 500X-il neli ruumikat uksetaskut, suur sahtel armatuurlaua alumises osas, kõrvalistuja kindalaegas värviliste ribadega ja kaks topsihoidikut.

ELEKTRILISED ESIISTMED

Fiat 500X sõidumugavust tagab seljatoe nurga reguleerimisvõimalusega juhiiste, mille asendit ja kõrgust saab muuta. Isegi pikemad sõidud tunduvad lühikesed ja mugavad.

PAKIRUUM

Fiat 500X-i pakiruumi maht on 350 l kuni 1000 l. Kui tagaistmed on täielikult kokkuklapitud, on võimalik paigutada pagasialus, mille kõrgust saab mugavalt muuta. Maksimaalne pukseeritav (piduritega) koorem on kuni 1200 kg.