STIILNE LINNADE VALLUTAJA

Eredaim linnatäht saabub!

Kenad jooned ja omavahel sobivad detailid, mis loovad klassikalise disaini – linnamaastur Fiat 500X firmamärk.  Autot elavdavad veelgi trapetsikujuline kate, kroomitud tiivad mõlemal küljel ning Fiati logo, mille kuju meenutab naerunägu. Märkamatuks ei lase jääda ka ümarad päevatuled ja nurgafunktsiooniga udutuled. Fiat 500X – auto, mis innustab otsima päris enda stiili.

Veljed

Fiat 500X on tituleeritud eredaimaks linnatäheks, kuna üllatab ka valuvelgede laia tootevalikuga. Ühed uhkemad on läikivad hallid või matid teemantrattad koos viimistlusega.

Rohkem privaatsust

Privaatsus on üks Fiat 500X paljudest väärtustest, mistõttu on kantud hoolt toonitud tagaklaaside eest, mis lisavad soliidsust ja tagavad reisijate privaatsuse.

Stiilne mugavus

Fiat 500X mugav ja maitsekas salong võimaldab igal reisil tunnetada uusi elamusi. Väga mugav juhiiste tagab mugava ning turvalise sõidu, hästi läbimõeldud sisustus võimaldab kõik vajalikud asjad paigutada kompaktselt. Fiat 500X kohandub veelgi paremini teie vajadustega, sest esiistmete kõrgust ja seljatugede nurka saab lihtsasti reguleerida.

Kõik on juhi kätes

Kergesti juhitav igas olukorras, alati valmis igaks reisiks.  Fiat 500X valatud sportrool tagab sõidumugavuse ja käte ideaalse asendi ka pikkadel reisidel.  Kontsentreerumist pikale teekonnale suurendavad ka roolil olevad elemendid ja käeulatuses olev armatuurlaud, mis võimaldab juhtida mitmesuguseid sõidukis olevaid seadmeid teelt pilku pööramata.

Igale asjale oma koht

Korralik auto – autojuhtide unistus.  Fiat 500X-l on neli avarat uksetaskut, armatuurlaua allosas suur suletav sahtel, sahtel reisija vastas, milles on värvilised ribad ja kaks topsihoidikut, et hoida korda ja vältida asjade kaotsiminekut.

Mahukas pagasiruum

Fiat 500X pagasiruum on 350 l kuni 1000 l. Kui tagaistmed on alla lastud asendis, saab paigaldada kaubaaluse, mille kõrgus on kergesti reguleeritav. Maksimaalne pukseerimiskoormus (piduritega) on kuni 1200 kg.

Vajate abi? Rääkige meiega