Fiat 500X Urban

Pilkupüüdev disain

Fiat 500X on võrgutav linnakangelane, kes on alati õigel ajal õiges kohas. Ta ei otsi inspiratsiooni enda ümbert, kuna kiirgab seda ise, ega püüa ennast teiste järgi joondada, sest teised peavad teda eeskujuks, mida peab järgima.   Vaatepilt, mis on loodud massist eristuma, kuid samas ka praktiline ja sobib igaks puhuks.

Avasta

Turvalisus on kohustus, mitte valik

Pikaaegne kogemus, uuenduslikud lahendused ja usaldusväärsed turvalisuse karakteristikud räägivad selgelt enda eest. Fiat 500X on juurutatud uusimad tehnoloogiad, mis aitavad vältida ohtlikke manöövreid, tagavad maksimaalse stabiilsuskontrolli ja aitavad hoida turvalist pikivahet. Auto, millele turvalisuse tagamine ei ole valik, vaid vajadus.

Avasta

Loodud erilisteks sõitudeks

Metropoli vaimu tulvil maasturile Fiat 500X ei meeldi suuri sõnu teha. Tema stiil räägib iseenda eest.  Kenad, soliidsed vormid ja kvaliteetne siseviimistlus tagavad, et auto säilitab stiilsuse pikaks ajaks.  Pehme, nahaga kaetud rool ja vasega kaunistatud armatuurlaud loovad hubasuse tunde ja panevad särama ka kõige pimedamal õhtul.

AVASTA