XPRESSIVE

Välimus, mis peegeldab tugevat iseloomu

Kompaktne, kuid ei jää alla tavalisele linnamaasturile. 500X Cross kena siluett ning kroomdetailid – uste käepidemed ja välisviimistlus – tagavad hea esmamulje. See auto on loodud neile, kes ei taha kaduda autode massis, vaid soovivad arendada oma erilist stiili.

Kogu tähelepanu stiilsetele detailidele

Veljed tugevdavad mistahes auto kuvandit. Oma auto erilist stiili on lihtne viimistleda, kuna 500X Crossi valuvelgede valik on suur. Autojuht saab valida teemantviimistlusega või matid veljed suurusega 17 kuni 18 tolli.

Külalislahkus

500X Cross mõistab, et meeleolukaimad reisid on koos sõprade ja perega. Seetõttu on kantud hoolt selle eest, et vastuvõtt oleks sõbralik. Avar salong, kolme peatoega mugavad istmed ja keskkonsool ees istuvatele reisijatele tagavad, et kõigi teiega reisivate inimeste mugavus on tagatud. Loomulikult ei ole unustatud ka autojuhti. Autojuht saab reguleerida istme seljatoe kumerust ja sel moel kohandada selle oma individuaalsete vajadustega.

Rõõmustab mugavusega

Mugavat autojuhtimist ei saa ette kujutada selleks kohandatud roolita. 500X Cross sportrool on kumerustega, millest on mugav kinni hoida. Armatuurlauas on kolm ümmargust detaili, mis meenutavad ajaloolist 500 märki. Kõige enam paistab silma 3,5-tollise diagonaaliga kõrglahutusega ekraan, millelt näeb juht kohe ja lihtsalt kogu vajalikku teavet, mida saab mitmel moel isikupärastada.

Igale asjale oma koht

Funktsionaalne panipaik aitab tagada korda autos.  Autost leiate neli avarat uksetaskut, suure suletava panipaiga armatuurlaua alumises osas, ühe värvilistest ribadest panipaiga kaasreisija ees ja kaks klaasist hoidikut keskülekandetunneli peal.

Avar pagasiruum

Avar ja universaalne pagasiruum, mis mahutab 350 kuni 1000 liitrit, kui istmed on all. Pagasiruumi saab monteerida väljavõetava reguleeritava kõrgusega pööratava kaubaaluse. 500X Crossi mahub kergesti mitu kohvrit, kalastusvahendid või muu vaba aja veetmise varustus.

Vajate abi? Rääkige meiega