NÕUSTUN

Fiat 500X Cross

 FCA Importers – Fiat

Fiat 500X Cross

XPRESSIVE

Vapper hing ja ainest täis süda. See on ideaalne kooslus igaühele, kes otsib jõulise ja erilise välimusega tõelist maasturit: off-road looki kaitsekilpidega kaitseraud, spetsiaalselt disainitud rattad, satiinkroomitud viimistlusega välisdetailid ja katusekaared. Ja, et tema iseloomu täielikult väljendada, tuleb Fiat 500X 12 värvitoonis: 4 pastelset tooni, 5 metallikvärvi, 1 läbipaistmatu – Magnetic Bronze – ja 2 kolmekihilist – Amore Red ning Amalfi Yellow – võimalikult laiade kohandusvõimaluste jaoks.

02_esterno
SATIINKROOMITU ANDMED

SATIINKROOMITU ANDMED

Uksekäepidemed ja välisvormid rõhutavad Fiat 500X Cross-i soliidset, off-road iseloomu.

KATUSEKAARED

KATUSEKAARED

Spetsiaalse kattega.

RATTAD

RATTAD

500X Off-Road Looki jaoks on saadaval suur valik kergsulamist velgesid. Alates 17″ teemantviimistlusega läbipaistmatult hallidest kergsulamist velgedest, kuni 18″ teemantviimistlusega läbipaistmatult hallide kahevärviliste kergsulamist velgedeni, kuni 18″ läbipaistmatute teemantviimistlusega kergsulamist velgedeni.

XTRA COMFORT

Klassikaline sportauto, 500X Off-Road Look teab, kuidas hoolitseda kõikide Sinu reisijate eest. Reisijate salongid paistavad silma palju tehnilisema ruumiga: tekstureeritud armatuurlaua panus meenutab malmsulamit läbipaistmatu ja kolmemõõtmelise efektisaavutamiseks, samas kui jõuülekandetunneli pealmine külg ja uksepaneeli liistud on viimistletud harjatud alumiiniumiga. Interjöörid on ruumikad ja tervitavad Sinu sõpru ning kõiki Sinu lemmikasju ning pagasit. Eksklusiivne ümbritsev valgus loob unikaalse atmosfääri, mis muudab autos oleku veelgi nauditavamaks.

01_interno-laterale-zoom
ROOL JA ARMATUURLAUD

ROOL JA ARMATUURLAUD

Vormitud sportlik rool tagab suurepärase haarde ja ideaalse käte asendi. Kolme ümara elemendiga pardainstrumendid, meenutavad ajaloolist 500-t. Kõige efektsem on 3,5” TFT ekraan, mis varustab juhti kogu vajaliku teabega lihtsalt ja vahetult ning pakub ka rohkeid võimalusi isikustamiseks.

TSENTRAALNE JÕUÜLEKANDE TUNNEL

TSENTRAALNE JÕUÜLEKANDE TUNNEL

Tunneli peen viimistlus ja harjatud alumiinium, majutab Mood Selector™ kontrollsüsteemi ja elektroonilise seisupiduri juhtsüsteemi, mis asendab traditsioonilise „käsipiduri“: seda on lihtne kasutada ja see vabastab istmetevahelise ruumi.

HOIUKASTID

HOIUKASTID

Fiat 500X tagab tänu mitmetele sõitjate ruumis asuvatele hoiukastidele optimaalse funktsionaalsuse.
 Näiteks neli ruumikat uksetaskut, suur sahtel armatuurlaua alumises osas ja üks värviliste triipudega kaassõitja ees ning kaks klaasihoidikut tsentraalsel jõuülekande tunnelil.

PAKIRUUM

PAKIRUUM

Ruumikas ja mitmekülgne – suudab mahutada alates 350 liitrist kuni 1000 liitrini, kui tagaistmed on täielikult kokkuklapitud – seda saab varustada eemaldatava pagasialusega, mida saab ümber pöörata ja mille kõrgust on võimalik muuta.