XTROVERTED

Juhtimisrežiimi ümberlülitamine

Kasutades ülekandetunnelile paigaldatud kontrollsüsteemi, saab valida ühe kolmest režiimist – „Auto“, „Sport“, „All-Weather“ –, mis optimeerivad juhtimisdünaamikat, kohandades vastavalt ka auto juhtimist. Tegemist on dünaamikaga, mis lihtsasti kohandub iga autojuhi vajadustega.

Kustumatud muljed

Õnnestunud reiside juurde kuuluvad hea muusika ja täpne navigatsioon. Uconnect süsteemi abil saate juhtida kõiki multimeediaseadmeid ja navigatsiooni. Oma lemmikmuusikat saate kuulata analoog- või digitaalraadiost, aga ka oma nutitelefonist USB või AUX kaudu. Selle autoga on iga reis tulvil avastusi.

Alati informeeritud

Selle usaldusväärse abimehega on iga reisi eesmärk saavutatav.  Uus Uconnect Live süsteem võimaldab klientidel integreerida oma nutitelefone ja kasutada teel palju erinevad äppe, kuulata muusikat ja saada teavet liikluse, kiiruskaamerate ja ilma kohta otse TomTom Live’ist.

Lihtsam parkimine

Kortermajade kitsad hoovid või kaubanduskeskuste ülekoormatud parklad võivad olla auto parkimisel paras väljakutse. Fiat 500X Cross on täielikult kohandatud taoliste situatsioonidega toimetulemiseks.

Autosse paigaldatud dünaamilise märgistusega tahavaatekaamera võimaldab autojuhil tahavaadet mugavalt jälgida ning kergendab auto parkimist. Parkimisandurid hoiatavad autojuhti liiga lähedal asuvast takistusest ja suurendavad sel moel veelgi ohutust.

Vajate abi? Rääkige meiega