NÕUSTUN

Fiat 500X Cross

 FCA Importers – Fiat

Fiat 500X Cross

XTROVERTED

500X tähendab reisimist ideaalse kergusega, tehnoloogiaga, mis teeb sõidu palju nauditavamaks ja elu autos lihtsamaks.

SÕIDUREŽIIMI VALITS

SÕIDUREŽIIMI VALITS

Tsentraalsele jõuülekande tunnelile paigutatud pöördnuppu kasutades, saab valida kolme kasutatava „režiimi“ vahel – automaatne, sportlik või ilmakindel – need optimeerivad sõiduki käitumist kohandades sõidudünaamikat.

INFO JA MEELELAHUTUS

Autos on teil roolirattal lülitid, käed vabad Bluetooth® ja Bluetooth Audio voogesitus koos eco:Drive™ funktsiooni ja Uconnect™ info- ja meelelahutussüsteemiga.
Uconnect™, võimaldab oma 7″ puuteekraaniga hallata kõiki autos olevaid multimeedia seadmeid: analoog- ja digitaalraadiot (DAB) ning toetab USB-pessa ning Aux-in pistikusse ühendatud seadmeid (meediapleier, iPod, iPhone, nutitelefon).

The Uconnect Radio Nav 5″ pakub TomTom 2.5D teejuhti samas, kui 6.5″ Uconnect Radio Nav omaduseks on 3D kaartidega sattelliitnavigatsioonisüsteem, progressiivne teejuht ja ‘One Shot Voice Destination Entry’ aadresside sisestamiseks häälkäskluste teel.

Uus Uconnect™ LIVE süsteem võimaldab ka klientidel – nende nutitelefonidega integreerituse kaudu – kasutada pardasüsteemis paljusid rakendusi, mis võimaldavad pidevalt olla ühenduses sõpradega Twitteris; kuulata Deezerist kuni 35 miljonit muusikapala ja Tune-In-ga üle 100 tuhande raadiojaama; saada Reutersilt reaalajas värskeid uudiseid ning tänu TomTom LIVE teenustele teateid liikluse, kiiruskaamerate ja ilma kohta.

Ja see ei ole veel kõik: eco:Drive™ võimaldab teil parandada oma sõidustiili, säästa kütust ja kontrollida reaalajas oma auto CO2 emissioone.
Oma autoga saate sammu pidada my:Car rakendusega: see meenutab teile, kuhu te parkisite, teavitab teid kütusetasemest ja sõiduki mistahes anomaaliatest.

01_navigatore-1_940x585