NÕUSTUN

Fiat 500L Urban

 FCA Importers – Fiat

Fiat 500L Urban

KOGU PERE LEMMIK

Fiat 500L on palju ruumikam ja valgem, et kõik pereliikmed tunneksid ennast sõidu ajal mugavalt. Olgu see tavaline sõit poodi või nädalalõpureis maale, tunnete ennast selles autos sama mugavalt nagu kodus!

ROHKEM VAATEID

ROHKEM VAATEID

Fiat 500L-i 1,5 m2 suurune panoraamkatus võimaldab nautida sinist taevast ja vajadusel võimaldab fikseeritav katuseaken lisaks langevatele tähtedele nautida tänaval sõites päikesesoojust.

KOMPAKTNE

KOMPAKTNE

Aeg veelgi vabamalt liikuda! Fiat 500L on 4,15 m pikk, 1,78 m lai ja 1,66 m kõrge, mis muudab reisijate sõidutamise ja pagasi vedamise mugavamaks ja parkimise mistahes parkimiskohta lihtsamaks.

DÜNAAMILINE

DÜNAAMILINE

See mudel ei ole kunagi igav! Fiat 500L on auto, millel on rohkem kohandatavaid lahendusi kui ühelgi teisel mudelil. 10 võimalikku kerevärvi (2 katusele ja 3 velgedele) muudab auto alati säravaks, nähtavaks ja huvitavaks.

1500 KONFIGURATSIOONI

1500 KONFIGURATSIOONI

Igat Fiat 500L-i istet on võimalik konfigureerida 8 erineval viisil, muutes selle ihaldusväärseks ka kõige kapriissemale reisijale. Sõidu ajal saab kõrvalistuja istme muuta lauaks ja konfigureerida eraldi tagumisi istmeid. Plaanite kolida? Palun väga, siin on ka platvorm pagasi jaoks! Tagaistme kokku klappimisel on pakiruumi mahuks 1480 l, seega kõik mahub ära.

KÕIK ON OMAL KOHAL

KÕIK ON OMAL KOHAL

Fiat 500L hoolitseb lisaks sõitjatele ka nende pagasi eest. Perega välja sõites ei piisa sageli vaid ühest-kahest kohvrist! 22 hoiukohta, mille mahutavus on kokku 500 l, tagavad, et nii täiskasvanutel kui ka lastel on kõik käeulatuses.