NÕUSTUN

FIAT 500L Cross

 FCA Importers – Fiat

FIAT 500L Cross

Kaasaegne tehnoloogia, maasturi vaim

Tehnoloogia

Tehnoloogia

Kes ütles, et maastur tähendab viletsat tehnikat? Uus 500L Cross on täidetud kaasaegse tehnoloogiaga – kolme sõidurežiimiga sõidurežiimi valits ja USB-pistikuga UCONNECT 7” HD LIVE puuteekraan – et tuua naeratus sinu näole tagasi, kui oled teel. Avasta julgelt maailma ja jaga oma kogemusi.

Uus UCONNECT 7’’ HD LIVE puuteekraaniga raadio +USB

Uue 7’’-se puuteekraaniga raadio võimaldab Sul lihtsa puudutusega valida oma esitlusloendeid ja lemmik raadiojaamu ning pääseda ligi kõikidele teistele pardasüsteemide funktsioonidele ja lisaks kasutada USB-pesa, et saaksid ühendada ühilduva välisseadme lugude mängimiseks ning selles olevate rakenduste kasutamiseks.

Ja kõige nõudlikumate kasutajate jaoks on selles Beats-süsteem.

Võta oma muusika endaga kaasa, kuhu iganes ka lähed.

Apple CarPlay

Apple CarPlay

Uus 500L Cross töötab Apple CarPlay-ga.

Apple CarPlay on targim ja kavalaim viis iPhone kasutamiseks autos. Tänu põhirakendustele ja spetsiaalselt CarPlay jaoks arendatud funktsioonidele Sinu 500L Cross-i ekraanil, on Sul võimalik saada liiklusteateid, helistada, saata ja saada tekstisõnumeid ning kuulata muusikat pilku maanteelt pööramata. Siri abil saad kasutada häälkäsklusi oma nutitelefoni põhifunktsioonide haldamiseks või kasutada puuteekraani või roolile paigaldatud lüliteid.

Android Auto™

Android Auto™

Uus 500L Cross ühildub Android Auto™-ga.

Android Auto™ lihtsustab sõidu ajal ligipääsu Sinu  sisule ja rakendustele ilma, et peaksid riskima ohutusega. Sinu rakendused ilmuvad 500L Cross-i ekraanile, ning on tänu lihtsale, intuitiivsele kasutajaliidesele korrastatud kergesti loetavateks lehekülgedeks. Google Maps-iga saad reaalajas liiklusteateid ja palju enamatki ning parima käed vabad tehnoloogiaga helistada ning saata ja saada sõnumeid ilma, et peaksid oma käsi roolilt tõstma.

Tark tahavaatekaamera

Tark tahavaatekaamera

Iga seiklus viib Sind väljakutsuvatele teedele, kuid mõned neist on tõesti liig. Kõik, mida saad teha on pöörata ots ringi ja minna teist teed. Ära muretse: kohe, kui lülitad sisse tagurpidi käigu, lülitub tahavaatekaamera sisse ja Sinu uue 500L Cross-i ekraanile ilmub terav pilt sellest, mis on Sinu seljataga. Tänu dünaamilisele joonestikule on manööverdamine lihtne ja Sa ei saa ühtki kriimustust.

Õhkpadjad

Õhkpadjad

Tipptasemel passiivne ohutus

Mitte keegi ei hoolitse Sinu perekonna eest nii nagu 500L family. Seetõttu me paigaldasime 500L Cross-i kuni 7 õhkpatja ette ja külgedele.

Me ei pane pidurit Sinu entusiasmile

Me ei pane pidurit Sinu...

Hellita end naudinguga ohutust sõidust uue autonoomse linnapiduri süsteemiga.

Tänu esiosas olevale laserandurile, tuvastab see kauguse võimalikest ees asuvatest esemetest kiirusel, kuni 30 km/h ja vajadusel rakendab autonoomselt pidurid, et vältida või leevendada kokkupõrget. Uus 500L Cross ei jäta Sind üksi üheski olukorras.

Absoluutne stabiilsus

Absoluutne stabiilsus

Sõida rahuliku meelega: Sul on tipptasemel süsteemid, mis hoolitsevad Sinu pere ohutuse eest. 500L Cross-ga omad täielikku kontrolli hädaolukordades ja libedatel pindadel, seda tänu elektroonilisele stabiilsuskontrollile (ESC). Süsteem hõlmab ASR/MSR-i, kallaku pidurit (Hill Holder), ABS-i, ERM-i ja DST-d.

Leidsid mäe, millele tõusta?

Leidsid mäe, millele tõusta?

Hea kohaltvõtt on 500L Cross-ga lihtsam, isegi kui pead tõusma mäkke, kuna kallakupidur takistab tagasi veeremist, kui sidur on lahutatud.

Kõik on kontrolli all

Kõik on kontrolli all

500L Cross ulatab alati abikäe: kuna sellel on dünaamiline roolivõimendi (DST) käsitsemise parandamiseks, andes aktiivselt täpse roolivastuse.

Ohutus igas olukorras

Ohutus igas olukorras

ERM on kaasaegne elektrooniline ümberpaiskumise vastane süsteem, mis aitab hoolitseda Sinu ohutuse eest, tuvastades ümberpaiskumise ohu ja takistades selle toimumist.