TURVALISUS JA INNOVATSIOON

Uuenduste fänn

Tänapäeva auto ei saa hakkama tehnoloogiateta, mis tagavad mugavama reisi.  Fiat 500 on juurutatud Uconnect ™ 7 süsteem – asendamatu abimees igal reisil. See annab võimaluse kasutada digitaalset raadiot, juhtida seadmeid häälega ning ühendades iOS ja Android OS nutitelefonid, kuulata ka lemmikmuusikat.

Kogu tähelepanu on teel

Tundmatud marsruudid ei ole enam hirmsad, kui kasutada eriti täpset navigeerimissüsteemi. Fiat 500-ga saate rahulikult keskenduda auto juhtimisele, kuna satelliitsüsteemi ja TomTom 3D navigatsiooni abil võite marsruudi valida lihtsalt häälega.

Hea tuju tagatis

Fiat 500 teab, et hea muusika lihtsustab igat reisi.  4 kõlarit ning raadiosüsteem tagavad, et reis ei tundu pikk. Ei piisa vaid raadiost? Erinevad USB ja AUX-IN liidesed võimaldavad ühendada nutitelefoni ja kuulata oma lemmikmuusikat.

Lihtsam parkimine

Unustage raskused auto parkimisel kitsastes hoovides või tuubil täis linnaparklates. Kui tagurdate, on laial HD ekraanil suurepäraselt näha kogu taga avanev pilt. Lisajooned näitavad sõidu trajektoori, seetõttu muutub Fiat 500 parkimine eriti lihtsaks.

Igakülgne stabiilsuskontroll

Võite tunda end rahulikult, sõites iga ilma ja liiklusega. Mootoriga pidurdusjõu kontroll (MSR) kohandab pidurdustoiminguid vastavalt konkreetsele sõiduolukorrale.  Sõiduki elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem (ESP) koos hädapidurduse (BAS) ja veoratta libisemiskontrolli (TCS) süsteemidega tagab auto stabiilsuse ka suurtel kiirustel või kurvides.

Vajate abi? Rääkige meiega