KA LEGENDID KASVAVAD

Poodiumikoha vääriline mudel

Stiil, mis peegeldab nooruslikkust, toob esile iga juhi hea stiilitunnetuse. Kaunis kroomliist rõhutab põrkeraua originaalset disaini ja raamib udu- ning tagurdamistuled. Tagatuled, milles on integreeritud pidurdustuled, toovad esile kere sujuvad jooned.

Võluv sära

Imidž, mis on ühe sammu võrra teistest ees! Uued, erilise disainiga, LED tehnoloogiatega tagatuled ja eesmised päevatuled muutuvad Fiat 500 erilise stiili sümboliks. Juht võib lisaks valida Bi-Xenon esituled, mis muudavad vaatevälja laiemaks ja parandavad nähtavust öösel.

MODERNNE, KUID KERGESTI MÕISTETAV

Uuendatud armatuurlaud, kroomitud elemendid ja ümarama disainiga juhtkangid võimaldavad autot juhtida mugavamalt, aga ka moodsamalt. Uuenenud 7″ TFT digitaalne ekraan annab kogu info, mida autojuht võiks vajada. Näiteks kiirvalimisandmed, temperatuuri ja käiguvahetuse indikaator, mis näitab, millal käike vahetada, ja reisiarvuti, mis annab teavet kütusekulu, läbitud vahemaa jms kohta. Panipaik, suurem topsihoidik ja USB / AUX ühendustega kesktunnel muudavad ka pikima teekonna meeldivaks.

IGAKÜLGNE KONTROLL

Ilus või tark? Fiat 500 võidab südameid nii oma välimuse, aga ka sisemusega. Fiat 500-ga pole mingeid agasid! Nahaga kaetud rool multimeediajuhtimisega ja kaunistatud kroomitud elementidega, mis näevad stiilsed välja ning muudavad juhtimisseadmete käsitsemise lihtsamaks ja nauditavamaks.

Stiili ja mugavuse harmoonia

Fiat 500-ga ei ole võimalik massi sulanduda. Autosalongi on valitud uusimatele trendidele vastavad kangad ja materjalid, mis vallutavad kogu maailma moelavasid. Maitsekas, mugav ja ergonoomiline. Ruumikas salong tagab, et taga istuvad reisijad tunnevad end veelgi mugavamalt.

Vajate abi? Rääkige meiega