KA LEGENDID KASVAVAD

TÄPSUS ON VOORUS!

Fiat 500C-ga on keeruline halli massi ära kaduda. Mudeli disaini rõhutavad kaks kerevärvi – populaarne Corallo Red ja Burgundy Aida, mida täiustab metalne viimistlus.

OLE NÄHTAV

Fiat 500C karismat kiirgub igalt küljelt. Hele kroomriba annab kaitseraua originaaldisainile oma osa ja raamib udutuled ja tagurdustuled. Lihtsaltjuhitava elektrilise mehhanismiga ümar kokkukäiv katus, mis toimib ka tagaaknana, võimaldab teil nautida igal sõidul päikest ja värsket õhku.

ELEGANTNE JA NUTIKAS KABRIOLETT

Fiat 500C on nüüd veelgi kaasaegsem ja mugavam. Armatuurlaua täiustatud disain ja uued tehnoloogiad, kroomkattega elemendid ja rohkem ümaraid käepidemeid muudab selle Itaalia legendi unikaalseks. Rohkem funktsioone ja ruumi, uus keskkonsool täiendavate USB-pesadega. Sõiduks valmis!

MITMEKÜLGNE JUHTIMINE

Nägus või nutikas? Fiat 500C puhul ei ole seal ühtegi „võid“! Erakordse disainiga rool on kaunistatud kroomitud elementidega, mis näevad välja nupukad ja muudavad sõitmise mugavamaks. Kaasaegne digitaalne 7″ TFT-ekraan annab sõidu ajal kasulikku teavet. Näiteks kiirusandmed, temperatuur ja käiguvahetusindikaator, mis näitab, millal käiku vahetada, ja pardaarvuti, mis annab teavet kütusekulu, läbitud teepikkuse jms kohta.

TRENDILOOJA

Fiat 500C ei järgi moetrende, vaid loob neid ise. Salong on kaunistatud uusimate tekstuuride ja kangastega, mis on populaarsed ka moelavadel üle maailma. Atraktiivne ei ole ainult Fiat 500C välimus, vaid ka selle interjöör.

KADESTAMISVÄÄRNE MUGAVUS

Stiilne, mugav ja ergonoomiline. Uued istmed on loodud selliselt, et ka tagaistmel istujad tunneksid ennast mugavalt.