Fiat 500C Hübriid

Fiat 500C on ainulaadne Itaalia temperamendiga mudel! Ettevõtte hingeks on alati nutikas, kaasaegne ja karismaatiline kangelane. Legendaarne kabriolett on uuesti sündinud ja ei vaja kiidusõnu, sest see räägib enda eest!

 

500 CULT

Ainulaadne stiil. Spetsiaalsed sinise kangaga istmed Fiati monogrammiga, uus Techno Blue Matt armatuur, Techno-nahast rool juhtnuppudega, et tagada tänavate stiilseima auto tiitel.

500 CONNECT

Tehnoloogia esirinnas. Spetsiaalne interjöör „säravate“ istmete ja hõbedase mati armatuuriga, UconnectTM 7“ DAB koos Apple CarPlay/Android AutoTM-iga, püsikiirusehoidik linna parimateks sõitudeks.

500 DOLCEVITA

Nii itaaliapärane kui võimalik. Spetsiaalsed valged matelassé kangast istmed, panoraamkatuseluuk, kroomitud detailid ja poritiival paiknev Dolcevita logo loovad erakordse õhkkonna.

500 SPORT

Kas soovite kogeda midagi veel ägedamat? Spetsiaalsed interjöörid sportlike istmete ja matt disainiga armatuurlauaga, 7-tolline TFT-armatuur, 7-tolline HD -puuteekraaniga raadio Apple CarPlay™ / Android Auto™ -ühendusega, 16-tollised sportlikud valuveljed annavad julgema välimuse.