LAADIMISSEADMETE TÄISKOMPLEKT

KIIRLAADIMINE

Uut 500 «la Prima» mudelit saab kiirlaadida 85 kw võimsusega, mis võimaldab 5-minutilise laadimisega sõita terve päeva (50 km), saavutades samal ajal aku 80% täislaetuse 35 minutiga. Kuna see laadija on standardvarustuses, saate sõidukit kaasasoleva Mode 3 kaabli abil laadida igas avalikus kiirlaadimisvõimalusega teenindusjaamas.

KIIRLAADIJA 85 kW

50 KM VIIE MINUTIGA

80 % 35 MINUTIGA

 

LIHTSAKS KODUSEKS LAADIMISEKS

Koduse laadimisjaama loomiseks on varustusega kaasas ainulaadne 500 Wallbox laadimisseade koos Mode 3 kaabliga. Aku taseme kontrollimiseks on seade ühendatud vastava Plug & Play tehnoloogiaga, mis ei vaja installeerimist ega Bluetooth-ühendust. Wallbox 500 seadmel on stabiliseeritud energiasüsteem, mis hoiab ära energiakärped ja kui te tõstate võimsust 7 kW võrra, siis laeb 500 «la Prima» poole kiirema laadimisajaga.

 

VÄLJASPOOL KODU LAADIMISEKS

Ärge muretsege, kui te pole kodus: saate baasvarustuses olevat Mode 3 kaablit kasutada uue 500 «la Prima» laadimiseks avalikes tava- ja kiirlaadimisjaamades ning parkimiskohtades.

SHERPA SÕIDUREŽIIM

Teil on võimalik valida SHERPA sõidurežiim: see on nutikas sõiduseadistus, mis kontrollib autot, võimaldades säästa energiat ja arvutades täpselt, kuidas teekonna vältel parimal viisil optimeerida auto parameetreid näiteks mobiililaadija, kliimaseadme, piirkiiruse või kiirenduse puhul.

ÜHE PEDAALIGA JUHTIMINE

Uus 500 «la Prima» on üks esimestest, kes pakub uutmoodi sõiduelamust, kasutades ühte pedaali nii kiirendamiseks kui ka aeglustamiseks. Iga kord, kui juht tõstab jala pedaalilt, sõiduk aeglustub ning seejärel muundab ja taastab kineetilise energia elektrienergia saamiseks ja aku laadimiseks.