Skip to content Skip to navigation

  ÜHENDUVUS

  500e on integreeritud täieliku valiku tipptasemel ühenduvusfunktsioonidega, nii pardal kui ka väljaspool seda, sealhulgas spetsiaalse mobiilirakendusega. Rakendus FIAT võimaldab teil juhtida All-Electric 500 igal ajal ja igal pool. Avastage kõik funktsioonid.

  Kõikidele uutele sõidukitele, mis on tellitud 14. veebruaril 2023 või hiljem:​

  – Connect One’i paketis on minu abiline sõiduki hinna sees
  – Teenused My Remote, My Car ja My Navigation (komplektis Connect PLUS paketis) nõuavad kliendi tellimust. Connect PLUS on lisatasuta saadaval 6-kuulise prooviperioodi jooksul alates garantii alguskuupäevast. )
  – Teenused Minu hoiatus ja Minu Wi-Fi jäävad valikuliseks ja nõuavad täiendavat tellimust.​

  MY ASSISTANT

  My Assistent kaitseb teid kõikjal, kuhu lähete. Uus Bocelli luukpära Fiat 500 La Prima suudab teha hädaabikõnesid läbi laevalgusti*, võtta ühendust spetsiaalse assistendiga või taotleda abi maanteel otse sõiduki puuteekraanilt või FIATi rakenduse kaudu. * Hädaabikõne pole saadaval sõiduki puuteekraanilt ega FIATi rakenduse kaudu

  MY REMOTE

  Minu kaugjuhtimispuldiga saate suhelda luukpäraga New 500 La Prima by Bocelli otse nutitelefonist ja õppida, kuidas oma juhtimist paremaks muuta. Mobiilirakendusest saate hankida oma Eco Score'i ja saada näpunäiteid aku laetuse maksimeerimiseks. MY Remote võimaldab ka uksi lukustada ja avada, kontrollida akende olekut, mootori käivitamist/seiskamist ja laadimise taset. Lisaks on lihtne enne sisenemist kliimaseadet seadistada ja ajastada ning sõiduki laadimist kaugjuhtida. Lisaks saate häälabiteenusega “At-Home Digital Assistant” oma uue 500-ga kaughalduse kaudu suhelda.

  MY CAR

  Kas teid huvitab, mis kapoti all toimub? Ärge muretsege, My Car abil saate reaalajas teavet oma Fiati elektriauto oleku kohta. Rehvirõhk, läbisõidumõõdik, hooldusvärskendused: lihtsalt avage FIATi rakendus või kontrollige otse pardal olevat raadioekraanilt. Bocelli luukpära uuel 500 La Primal pole midagi varjata.

  MY NAVIGATION

  Sihtpunkti jõudmine pole kunagi olnud nii lihtne. Funktsiooniga My Navigation saate jagada sihtkohta oma FIATi rakendusest ja sõidukist lihtsa puudutusega. Nüüd sisaldab uusimaid elektrisõidukite marsruutimise teemasid. Saate näpunäiteid ja soovitusi selle kohta, kuidas jõuda kõige paremini sihtkohta, kuhu lähete ja kõik laadimisjaamad teel. Teie uue luukpära Bocelli 500 La Prima teabe- ja meelelahutusekraan näitab koheselt teie sihtkohta koos reaalajas liikluse, ilmateadete, kiiruskaamerate märguannetega ja teie sõiduki sõiduulatusega. Lisaks on teil nii raadio ekraanil kui ka FIAT mobiilirakenduses võimalus tuvastada sihtkohad, kuhu on võimalik jõuda teie auto järelejäänud laadimisega.

  MY WI-FI

  My Wi-Fi* abil tunnete end sama mugavalt kui kodus. My Wi-Fi teenusega muutub Bocelli luukpära uus 500 La Prima WI-FI levialaks, mille saate ühendada kuni 8 seadmega. Tänu tasuta prooviperioodile saate teie ja teie reisikaaslased veebis surfata, voogesituses sisu kuulata ja vaadata, mugavalt töötada ja ka pardal kasutada Amazon Alexa** häälassistenti.

  *My WiFi on valikuline teenus uuel 500-l. **See teenus on saadaval itaalia keeles. Saadaval teistes keeltes (inglise, prantsuse, saksa ja hispaania) 2021. aasta alguses. Sisseehitatud Alexa Voice Service on saadaval järgmistes riikides: Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, Hispaania, Ühendkuningriik, Iirimaa ja Austria. Saadaval ainult raadios Uconnect 10,25' koos Naviga. Raadio Uconnect 10,25’ Nav-standardiga la Prima ja Iconi trimmidel. Saadaval ainult raadios Uconnect 10,25' koos Naviga. Raadio Uconnect 10,25’ Nav-standardiga la Prima ja Iconi trimmidel.

  MY ALERT​

  Uuel 500-l on silm alati pärani. Kui teie autos on probleem, saate koheselt oma FIAT-i rakendusse tõuketeateid. Varguse korral võetakse teid ühendust operaatoriga ja teie autot jälgitakse, et aidata politseil see päästa.*

  *Minu hoiatus on uue 500 valikuline teenus