Küpsised

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse Teie arvutisse või mobiilseadmesse meie kodulehe külastamisel. Miks me kasutame küpsiseid? Me kasutame küpsiseid selleks, et pakkuda Teile kodulehel parimaid kogemusi. Meie koduleht kasutab Teid puudutava reklaami saatmiseks küpsiseid, mis võivad sisaldada ka kolmandate osapoolte küpsiseid. Kas kõik küpsised on ühesugused? Küpsiseid saab liigitada järgmiselt.
Seansiküpsised. Need küpsised kustutatakse automaatselt, kui veebilehitseja sulgete.
Püsiküpsised. Need küpsised püsivad Teie seadmes kuni aegumiseni (minutite, päevade või aastate pärast alates küpsiste loomisest / uuendamisest).
Kolmanda osapoole küpsised. Neid küpsiseid hoitakse kolmandate osapoolte eest.
Küpsiseid saab hallata ja kustutada veebilehitsejat seadistades. See võib aga takistada teatud funktsioonide kasutamist meie kodulehel.
Lisateabe saamiseks külastage veebilehti www.aboutcookies.org või www.allaboutcookies.org. Kuidas meie kodulehe abil küpsiseid hallata? Küpsiste parimaks haldamiseks liigitame selle kodulehe küpsised nende otstarbe järgi nelja kategooriasse: olulised, mugavuse, tulemuslikkuse ja reklaami küpsised.
Teil on võimalik sellel kodulehel iga eespool nimetatud küpsiste kategooria sisse või välja lülitada (välja arvatud olulised küpsised, mis on tingimata vajalikud). Kolmandate osapoolte küpsiste puhul ei kasutata neid siinsel kodulehel pärast nende väljalülitamist (me ei saa neid kustutada). Olulised küpsised: Need küpsised on olulised kodulehtede jaoks ja selleks, et need nõuetekohaselt töötaksid. Nt: autentimisküpsised. Mugavusküpsised: Need küpsised võimaldavad meil parandada oma kodulehtede mugavust ja kasutatavust ning pakkuda erinevaid funktsioone. Nt: mugavusküpsiseid saab kasutada otsingutulemuste, keele, tähemärkide suuruste salvestamiseks. Tulemuslikkuse küpsised: Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas meie kodulehti kasutate. Tulemuslikkuse küpsised aitavad meil näiteks kindlaks teha eriti menukaid kohti oma kodulehel. Sel moel saame oma kodulehtede sisu muuta rohkem vastavaks Teie soovidele ning parandada seega Teile pakutavat. Reklaamiküpsised: Neid küpsiseid kasutatakse Teid puudutavate reklaammaterjalide ja sooduspakkumiste saatmiseks nt külastatud kodulehtede põhjal.